„Wybierz swój smak i wygrywaj!” – konkurs od Podravka Polska już wystartował!

15 października rozpoczął się ogólnopolski konkurs konsumencki "Wybierz swój smak i wygrywaj!". Do wygrania nawet 100 000 zł, nie czekaj i weź udział już dziś!

Podravka Polska zaprasza do udziału w konkursie „Wybierz swój smak i wygrywaj!”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody pieniężne: 50 nagród po 1 000 zł oraz nagroda główna 100 000 zł. Wystarczy kupić dowolny produkt, którego dystrybutorem jest Podravka Polska Sp. z o.o., w tym m.in. produkty marki Vegeta i Podravka, zachować paragon, zarejestrować się na stronie www.wybierzswojsmak.pl oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Który produkt Vegeta/Podravka najczęściej wybierasz i dlaczego?”. Nagrodzone zostaną najbardziej oryginalne, pomysłowe, kreatywne i pełne poczucia humoru odpowiedzi.

Konkurs będzie promowany w mediach, m.in. w telewizji, radiu, digitalu, oraz w punktach sprzedaży. Nie czekaj i już teraz weź udział w konkursie! Konkurs potrwa do 28 lutego 2023 roku. Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz na stronie: www.wybierzswojsmak.pl