Pracownicy

Kluczem do naszego sukcesu są profesjonalni, twórczy i odpowiedzialni pracownicy, zawsze gotowi do działania na rzecz dobra firmy, nierzadko poświęcający dodatkowy czas i wkładający wiele wysiłku w to, by osiągane wyniki były jak najlepsze.

Pracownicy

Jasna strategia, dobra organizacja, kompetentni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa firmy, umożliwiająca osiąganie celów biznesowych. Kluczem do naszego sukcesu są profesjonalni, twórczy i odpowiedzialni pracownicy, zawsze gotowi do działania na rzecz dobra firmy, nierzadko poświęcający dodatkowy czas i wkładający wiele wysiłku w to, by osiągane wyniki były jak najlepsze.

Dzięki swojemu podejściu do biznesu i pracowników Podravka poprzez wyzwania, zachęty i dynamiczne środowisko pracy daje nieocenioną szansę rozwoju osobistego i zawodowego. Umożliwiamy samorealizację zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Szczególną wagę przykładamy do szacunku, zaufania, otwartości oraz przejrzystości w relacjach interpersonalnych, stale dążąc do doskonałości i osiągając ponadprzeciętne rezultaty. Wszystko robimy z pasją, która jest naszą siłą napędową. To ona powoduje, że jesteśmy firmą z wielkim sercem. Budujemy swoją siłę i przyszłość w oparciu o ludzi, którzy kierują się wartościami Podravki.

Pracownicy Podravki utożsamiają się z wartościami firmy. Mają świadomość szans, możliwości rozwoju, doskonalenia się oraz przyczyniania się do budowania zaufania i satysfakcji Konsumentów. Razem z nami tworzą przyszłość w najlepszy możliwy sposób - zawsze z sercem!