O firmie

Za nasz największy sukces uważamy zaufanie naszych Konsumentów. Budowaliśmy je przez wiele lat i dzięki niemu stale umacniamy swoją pozycję na rynku polskim

Zawsze z sercem

Najważniejsze wartości, którymi się kierujemy to kreatywność - pomysły, które chwytają za serce, ponieważ to właśnie serce pobudza do działania; zaufanie, które jest podstawą każdego dobrego i pełnowartościowego posiłku; pasja, która zamienia zwykły posiłek w prawdziwą ucztę; zadowolenie konsumentów, których mamy zaszczyt gościć przy naszym stole. Wszystko, co robimy, zawsze przyprawiamy doskonałością.

Przyprawiamy doskonałością wszystko, co robimy...

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, wygoda użycia i bezpieczeństwo. Inspiracje czerpiemy z kuchni międzynarodowej i lokalnych smaków.

Kluczem do naszego sukcesu są profesjonalni, twórczy i odpowiedzialni pracownicy, zawsze gotowi do działania na rzecz dobra firmy, nierzadko poświęcający dodatkowy czas i wkładający wiele wysiłku w to, by osiągane wyniki były jak najlepsze.

Ponad czterdzieści rynków...

Jesteśmy jedną z wiodących firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Świadczy o tym ogromna liczba Konsumentów, którzy doceniają jakość naszych produktów w ponad czterdziestu krajach na pięciu kontynentach.

Wizja

Poprzez codziennie innowacyjne działania staramy się polepszyć jakość życia naszych konsumentów, klientów oraz pracowników bazując na naszym międzynarodowym doświadczeniu.

Misja

Oferujemy innowacje kulinarne, wieloletnie doświadczenie i zdrową żywność.

Ponad 80 lat istnienia firmy

Historia firmy Podravka zaczyna się w 1934 roku, kiedy to bracia Wolfowie z Koprivnicy otworzyli zakład przetwórstwa owocowego. Dziś, 80 lat później, Podravka jest wiodącą firmą na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Historia firmy Podravka rok po roku