Zawsze z sercem

Za nasz największy sukces uważamy zaufanie naszych Konsumentów. Budowaliśmy je przez dekady i dzięki niemu stale umacniamy swoją pozycję na rynku polskim.

Podravka, jeden z wiodących graczy na rynku spożywczym w Europie Środkowo-Wschodniej, powstała w 1947 roku. Korzenie firmy wywodzą się z wytwórni dżemów i zakładu przetwórstwa owocowego braci Wolf. Nasza siedziba mieści się w Koprivnicy. Działamy w dwóch głównych segmentach biznesowych: żywności i leków. Zaufali nam i docenili jakość naszych produktów konsumenci w ponad czterdziestu krajach na całym świecie.

Za nasz największy sukces uważamy zaufanie Konsumentów. Budowaliśmy je przez wiele lat i dzięki niemu stale umacniamy swoją pozycję na rynku polskim. Tak jak nasi Konsumenci szanujemy tradycję i ponadczasowe wartości, starając się łączyć je z twórczym podejściem i najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie techniki. Pozwala nam to ustalać nowe standardy i kreować trendy rynkowe.

Nasi Konsumenci to prawdziwi smakosze, których gościmy przy naszym stole.

Najważniejsze wartości, którymi się kierujemy to kreatywność - pomysły, które chwytają za serce, ponieważ to właśnie serce pobudza do działania; zaufanie, które jest podstawą każdego dobrego i pełnowartościowego posiłku; pasja, która zamienia zwykły posiłek w prawdziwą ucztę; zadowolenie konsumentów, których mamy zaszczyt gościć przy naszym stole. Wszystko, co robimy, zawsze przyprawiamy doskonałością.

Nie mamy klientów. Mamy gości, których podejmujemy przy naszym stole...

Jako międzynarodowa i innowacyjna firma nieustannie dążymy do podnoszenia jakości codziennego życia naszych Konsumentów i pracowników.

Dbamy o zrównoważony rozwój, starając się optymalnie wykorzystywać zasoby i wytwarzać jak najmniej odpadów. W szczególny sposób troszczymy się o ochronę środowiska i rozwój społeczności, uważnie wsłuchując się w jej potrzeby.

Podravka troszczy się o swoich pracowników. Szczególnie cenimy takie wartości jak szacunek, zaufanie, otwartość, przejrzystość zasad i koleżeństwo.