Weź udział w ODLOTOWYM konkursie Vegety!

Kup opakowanie Vegety do mięs i wygraj voucher na zakup biletu lotniczego

Każdy ma czasem ochotę zapakować bagaż i wylecieć na odprężające wakacje. Dla niektórych spełnieniem marzeń będzie podróż do dalekiego kraju, spędzanie czasu na piaszczystych plażach i wieczorne spacery podczas zachodów słońca. Inni wybiorą wyjazd do niedalekiej stolicy i delektowanie się pięknem zabytkowej architektury.

Nieważne do której grupy osób należysz. Biorąc udział w konkursie Vegety masz szansę zrealizować swoje marzenia, nie martwiąc się przy tym o koszty. Już w lipcu rusza konkurs, w ramach którego do zdobycia jest 5 voucherów na bilety lotnicze oraz zestawy produktów Vegeta. 

Jak wziąć udział w konkursie? Zasady są proste. Wystarczy, że kupisz opakowanie Vegety do mięs o dowolnej gramaturze i odpowiesz na pytanie Jaki był Twój najbardziej odlotowy obiad. Odpowiedź możesz wysłać przez SMS według wzoru: ODLOT.nr dowodu zakupu. Twoja odpowiedź na nr 7057 lub przez stronę internetową www.konkursvegeta.pl.

Na najlepsze zgłoszenia czekają vouchery na zakup biletu lotniczego o wartości 1000 zł oraz 25 zestawów z produktami marki Vegeta.

Konkurs trwa od 11 lipca do 31 sierpnia. Regulamin i szczegóły akcji dostępne są pod adresem www.konkursvegeta.pl.

Nie czekaj – wyślij zgłoszenie i wyrusz w niezapomnianą podróż!