Konkurs „Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji”

Wygraj rejs po Chorwacji i przeżyj niesamowitą przygodę! Ruszyła druga edycja konkursu organizowanego przez blog Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Polsce. Główną nagrodą jest rejs po Chorwacji dla dwóch osób. Laureat drugiego miejsca otrzyma voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym w Chorwacji.

 

Aby wziąć udział w konkursie „Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji” należy przesłać zdjęcie z wakacji w tym kraju na adres: cromania@tlen.pl. Konkurs trwa od 12 lipca do 30 września 2016 r.
Jury złożone m.in. z przedstawicieli Ambasady Republiki Chorwacji oraz blogu Cromania.pl wybierze zwycięzcę, który wyjedzie wraz z osobą towarzyszącą na rejs po Chorwacji, ufundowany przez Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji.

Nagrodą za drugie miejsce jest voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym od firmy Novasol. Ponadto, pięć najlepszych fotografii zostanie wyeksponowanych w siedzibie ambasady. Ich autorzy również otrzymają nagrody od sponsorów: Gran Turismo Polonia, Lente - magazyn śródziemnomorski, Podravka i Tuloko.

Chorwacja od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych miejsc letniego wypoczynku dla polskich turystów. Słońce, plaże, piękne krajobrazy, doskonała kuchnia i liczne zabytki – to wszystko przyciąga Polaków do naszego kraju. Z pewnością wielu z nich przyjedzie także w tym roku, dlatego zachęcam do robienia zdjęć i wzięcia udziału w konkursie – powiedziała Andrea Bekić, ambasador Chorwacji w Polsce.


Konkurs „Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji” organizowany jest po raz drugi. Uczestnicy pierwszej edycji przesłali łącznie ponad 150 zdjęć ukazujących Chorwację okiem polskiego turysty. Najlepsze zdjęcia do dziś można podziwiać w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady Republiki Chorwacji. W ubiegłym roku zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Projekt spotkał się z tak pozytywnym odbiorem, że pani ambasador podjęła decyzję o jego kontynuacji w tym roku. Dlatego też wspólnie ze sponsorami znacząco zwiększyliśmy pulę nagród, aby uczynić tegoroczną edycją największą tego typu inicjatywą w polskiej społeczności miłośników Chorwacji – powiedziała Agnieszka Grudziąż, pomysłodawczyni konkursu i autorka bloga Cromania.pl.
 

Sponsorami konkursu są: Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji, Novasol, Gran Turismo Polonia, Lente – magazyn śródziemnomorski, Podravka i Tuloko.
Autorem plakatu jest Natalia Olbińska - dyrektor artystyczna, magazynu śródziemnomorskiego „Lente” Więcej informacji o konkursie i sponsorach znajduje się na stronie: http://cromania.pl/konkurs