Pesto – nowe śródziemnomorskie produkty od Podravki!

Świeże zioła, aromatyczna bazylia i dojrzałe w śródziemnomorskim słońcu pomidory to kwintesencja letnich smaków! Możesz je odkryć w nowych sosach Pesto Genovese Podravka i Pesto Rosso Podravka. Już dziś poczuj smak wakacji w Twojej kuchni!

Bazylia, nazywana przez wielu królową śródziemnomorskich ziół w połączeniu z oliwą z  oliwek, odpowiednio dobranymi proporcjami orzechów: nerkowca i pinii oraz znakomitymi serami Grana Padano i Pecorino zamknięte w słoiczku Pesto Genovese Podravka zabiorą Cię w kulinarną podróż do włoskiej Genui, skąd pochodzi słynne zielone pesto.

Jeśli dla Ciebie lato pachnie i smakuje pomidorami sięgnij po Pesto Rosso Podravka. Odnajdziesz aromatyczny sos pomidorowy z dodatkiem suszonych pomidorów dojrzałych w śródziemnomorskim słońcu, orzechów nerkowca oraz serów Grana Padano i Pecorino.

Sosy Pesto Podravka to różnorodność zastosowań. Doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, od nowoczesnej po tradycyjną. Szczególnie polecane są do dań kuchni śródziemnomorskiej – do makaronów,  bruschett, mozzarelli czy pizzy. Spróbuj także jak doskonale smakują jako dodatek do tostów, zapiekanek, tart warzywnych oraz dań mięsnych i rybnych.

Pesto Genovese Podravka i Pesto Rosso Podravka są łatwe w użyciu i można je stosować zarówno na ciepło, jak i na zimno. Produkty są dostępne w wygodnych, 190 g słoiczkach.

Sięgnij po Pesto Podravka i poczuj smak wakacji w Twoich daniach!