Podravka nagrodzona Złotym Paragonem 2022

W 12 edycji konkursu „Złoty Paragon 2022 – Nagroda Kupców Polskich” Podravka Polska otrzymała aż dwie nagrody. Zwycięskim produktem okazał się Przecier pomidorowy Podravka 500g, z kolei wyróżnienie otrzymała Vegeta Natur 150g.

Konkurs „Złoty Paragon 2022 – Nagroda Kupców Polskich” odbywa się w cyklu rocznym. Nagroda przyznawana jest przez właścicieli sklepów detalicznych oraz czytelników miesięcznika HURT&DETAL. W tegorocznej edycji tego konkursu marka Podravka zdobyła pierwsze miejsce i Złoty Paragon za produkt Przecier pomidorowy 500 gramów w kategorii pozostałe przyprawy mokre i sosy. Firma otrzymała również wyróżnienie w kategorii przyprawy suche, fixy i produkty instant za produkt Vegeta Natur 150 gramów.

Zdobycie Złotego Paragonu po raz trzeci to ogromny sukces dla firmy Podravka. Zwycięski Przecier pomidorowy to flagowy produkt marki, którego największym atutem jest skład, czyli najwyższej jakości pomidory dojrzewające na południu Europy. To właśnie jego jakość sprawia, że produkt tak doskonale się sprzedaje.

Z kolei zdobyte wyróżnienie przez Vegeta Natur to potwierdzenie pozycji rynkowej marki Vegeta. Kultowa przyprawa uniwersalna marki Podravka to numer jeden sprzedaży zarówno w Polsce jak i w Europie.