NOWOŚĆ Fixy Vegeta Natur do dań z kurczakiem lub dań z makaronem

Obiad przygotowany szybko i smacznie? To tylko z Vegeta Natur Fix! Wypróbuj nasze nowe smaki Fixów – do dań z kurczakiem lub dań z makaronem. Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby to wyjątkowe produkty, dzięki którym szybko i bez trudu przygotujemy pyszne danie w wersji mięsnej lub wege!

Gotowanie w domu sprawia wiele radości i satysfakcji, ale stanowi również wyzwanie. Niełatwo znaleźć inspirację na smaczny, a jednocześnie zróżnicowany posiłek każdego dnia. Rozwiązaniem są nowe smaki Fixów od Vegeta Natur. Dzięki nim, przygotujesz smaczne danie z kurczakiem lub z makaronem. Jedna paczka, a dwa przepisy!

Jedno opakowanie Vegeta Natur Fix Na Dwa Sposoby wystarcza na 3 porcje. Na opakowaniu znajduje się przepis na wariant mięsny i wegetariański. Dodatkowo zamieszczona jest czytelna lista produktów potrzebnych do przygotowania obydwu dań. Korzystaj z gotowych przepisów lub stwórz własne, autorskie kompozycje!

A Ty? Który nowy smak wybierzesz? Spróbuj każdego! Mięsne czy wege – tak samo pyszne….

Nowe smaki Vegeta Natur Fix:

  • Vegeta Natur Fix - kurczak/cukinia w sosie serowym
  • Vegeta Natur Fix – kurczak/ser pieczony w sosie śmietanowo - ziołowym
  • Vegeta Natur Fix – kurczak/kotlety sojowe w sosie pieczarkowym
  • Vegeta Natur Fix – kurczak/bakłażan w sosie włoskim z mozzarellą
  • Vegeta Natur Fix – zapiekanka makaronowa z szynką/z dynią i brokułami

 

Więcej informacji na temat produktów Vegeta oraz inspiracje kulinarne marki znajdziesz na stronie www.vegeta.pl oraz na kanale YouTube Podravka Polska.