Lider XV-lecia – wyjątkowy Laur Konsumenta dla Podravka Polska

Firma Podravka od lat odnosi duże sukcesy na polskim rynku. Po raz kolejny zadowolenie klientów zostało potwierdzone w plebiscycie Laur Konsumenta, który już od 15 lat nagradza najlepsze marki. Z okazji jubileuszu firma Podravka Polska otrzymała specjalne godło – Laur Konsumenta – Lider XV-lecia (2004-2019).

 

Plebiscyt Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych produktów, marek i usług. Przyznawany jest w 3 kategoriach: Laur Konsumenta/Klienta, Top Marka oraz Odkrycie Roku. Wyróżnienie w tym plebiscycie jest szczególnie ważne, gdyż nagroda przyznawana jest na podstawie badań konsumenckich. Każdy oddany głos, to potwierdzenie zadowolenia i zaufania klientów, a to niewątpliwie wyznacznik sukcesu dla każdej firmy.

W tegorocznej, jubileuszowej edycji wyłoniono również grupę Liderów XV-lecia. Nagroda stworzona została z myślą o markach, które podczas minionych edycji programu osiągały najwyższe pozycje w swoich kategoriach plebiscytu i zostało to dodatkowo poparte wynikiem najnowszego sondażu. Tytuł Lidera przyznano całej ofercie produktowej firmy Podravka Polska, która do tej pory została wyróżniona już siedem razy w różnych kategoriach plebiscytu:

 

 

  • Złoty Laur Konsumenta 2005 dla Vegety
  • Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2010 dla marki Vegeta Natur
  • Złoty Laur Konsumenta 2013 w kategorii przyprawy uniwersalne
  • Laur Konsumenta - Lider Dekady Konkursu (2004-2014)
  • Złoty Laur Konsumenta 2019 dla marki Podravka w kategorii pasty warzywne
  • Złoty Laur Konsumenta 2019 dla marki Vegeta w kategorii przyprawy
  • Laur Konsumenta - Lider XV-lecia (2004-2019) dla marki Podravka 

 

Podravka Polska jest obecna na rynku od ponad 25 lat, jednak sprzedaż w Polsce chorwacka firma zaczęła już w 1970 roku, wprowadzając na rynek Vegetę. Firma stale wychodzi naprzeciw potrzebom polskich konsumentów i rozwija swoje portfolio. Obecnie produkty firmy Podravka Polska są obecne w ponad 10 kategoriach spożywczych. Flagową marką firmy jest Vegeta, która na przestrzeni lat zwiększyła swoją ofertę podążając za trendami rynkowymi. Obok docenianej przez Polaków przyprawy uniwersalnej pojawiła się linia Vegeta Natur, oferująca także przyprawy uniwersalne, mieszanki przypraw oraz kostki rosołowe produkowane w 100% z naturalnych składników. Druga kluczową marką firmy jest Podravka, która oferuje m.in. szeroką gamę produktów śródziemnomorskich: produkty pomidorowe, makarony 100% durum, Ajvar i inne pasty warzywne, pesto, suszone pomidory oraz oliwki.