Przecier pomidorowy Podravka 500g nagrodzony w plebiscycie Złoty Paragon 2019

Najlepiej sprzedający się produkt w kategorii "Pozostałe przyprawy mokre i sosy" według wyborów detalistów!

 

Prestiżową statuetkę „Złoty Paragon 2019” w kategorii „Pozostałe przyprawy mokre i sosy” otrzymał przecier pomidorowy Podravka 500g – produkt powstały w 100% ze świeżych, aromatycznych pomidorów, dojrzewających w śródziemnomorskim słońcu i na żyznych glebach chorwackiego regionu Istria. Podobną nagrodę przecier pomidorowy Podravka otrzymał w 2016 roku, a rok później otrzymał wyróżnienie.

Ideą plebiscytu jest prezentacja produktów, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodzić te, które wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. W tegorocznej edycji do rywalizacji stanęło ponad 430 produktów w 65 kategoriach.

To właśnie właściciele lub kierownicy sklepów głosowali na produkty, których nie może zabraknąć w sklepach. Produkty Podravka są nagradzane i doceniane od wielu lat w różnych konkursach i plebiscytach. Każde tego typu wyróżnienie jest dla marek świadectwem przywiązania i docenienia ich produktów, jak i wysokiego zaufania, jakim darzą je konsumenci.