Wiosenne odsłona kampanii Vegeta Natur

Vegeta Natur wystartowała z wiosenną odsłoną kampanii w mediach. Tym razem sprzedaż produktów wspierają spoty telewizyjne oraz działania w internecie i w punktach sprzedaży. Hasło przewodnie kampanii - „Inspirowane Naturą” – podkreśla główne zalety produktów marki.

Celem kampanii jest wzmocnienie świadomości marki Vegeta Natur wśród konsumentów oraz utrwalenie jej wizerunku jako marki podążającej za trendami rynkowymi, nowoczesnej i respektującej oczekiwania konsumentów.

W ramach kampanii promującej produkty Vegeta Natur, we wszystkich kluczowych  stacjach telewizyjnych od połowy marca do połowy kwietnia emitowane będą spoty promujące produkty Vegeta Natur – przyprawę w płynie oraz kostki bulionowe.

Dodatkowo realizowany jest szereg działań w internecie. Jednych z nich jest współpraca z portalem Haps.pl, na którym pojawi się m.in. film kulinarny z produktami Vegeta Natur. W ramach kampanii zaplanowano ponadto działania promocyjne skierowane do użytkowników aplikacji mobilnych. Pełne kulinarnych inspiracji treści, pokazujące bogate zastosowanie produktów z portfolio Vegeta Natur, będzie można znaleźć w mediach społecznościowych: na profilu na Facebooku „Sekrety mojej kuchni” i na kanale Podravka Polska na Youtube.

Kampania w mediach wsparta jest również działaniami w punktach sprzedaży: materiały POS, standy, countery, leaflets.