Klienci

Naszym celem jest produkowanie żywności w oparciu o najwyższe standardy. Podstawą naszych działań są dobre praktyki oraz system zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Dzięki wieloletniemu zaufaniu naszych klientów, zostaliśmy marką numer 1 branży spożywczej i zdobyliśmy mocną pozycję na rynku farmaceutycznym, nie tylko w Chorwacji, ale także w wielu innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Wraz z naszymi klientami szanujemy tradycję i wypływające z niej wartości. W połączeniu z najnowocześniejszymi metodami produkcji i osiągnięciami technologicznymi, ustalamy standardy i kreujemy nowe trendy rynkowe.

rynkowe. Naszym celem jest produkcja żywności, cechująca się najwyższą jakością i przestrzeganiem standardów sanitarnych. Podstawą naszych działań są dobre praktyki i efektywny system zarządzania bezpieczeństwem żywności. Ponieważ jakość żywności i jej bezpieczeństwo w znaczącym stopniu pokrywają się z oczekiwaniami i zadowoleniem klientów, staramy się zapewnić ich jak najwyższy poziom na wszystkich etapach działalności - począwszy od wyboru najlepszych surowców po dystrybucję gotowych produktów do klientów. Cały proces oparty jest o normy, regulacje i zasady zgodne z Systemem Zarządzania Jakością Podravki oraz Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Stale prowadzimy szkolenia pracowników w tym zakresie. Wysoka jakość to nasz priorytet. W procesie tworzenia naszych produktów szczególną uwagę poświęcamy łatwości przygotowania, przyjemności jedzenia oraz zdrowiu naszych klientów.

Z największą przyjemnością nadal będziemy spełniać życzenia i zaspokajać potrzeby naszych klientów w ponad 40 krajach świata, ponieważ ich zaufanie umacnia jakość Podravki.

Strategia żywieniowa Podravki

Strategia żywieniowa Podravki stanowi nasz podręcznik w rozwijaniu nowych i udoskonalaniu już istniejących przepisów, tak aby zawsze dostarczać klientom produkty najwyższej jakości i o znakomitym smaku.