Z myślą o miłośnikach gotowania. Nowa Vegeta Natur w płynie

Gotowanie to sztuka. Liczy się smak i ciekawa receptura. Ale najważniejsze są wysokiej jakości produkty, które ułatwią przyrządzanie ulubionych potraw. To właśnie z myślą o potrzebach konsumentów powstał innowacyjny produkt – uniwersalna przyprawa w płynie Vegeta Natur bez dodatku glutaminianu sodu.

W dobie, kiedy gotowanie jest powszechną modą, wiele osób decyduje się na przyrządzanie zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych dań. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest przyprawa uniwersalna Vegeta Natur w płynie.

Sprawdzi się ona do wszystkiego rodzaju dań –nie tylko jako dodatek do zup, ale także dań mięsnych, ryb czy przyrządzania aromatycznych, klarownych sosów i dressingów o aksamitnej konsystencji.

Inspirowane naturą

Vegeta nieustannie podąża za najnowszymi trendami w żywieniu. Zgodnie z potrzebami konsumentów powstała uniwersalna przyprawa Vegeta Natur w płynie bez glutaminianu sodu, sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Przyprawa zawiera wyłącznie naturalne składniki oraz sól morską. Dzięki temu w naturalny sposób podkreśli smak nie tylko zup, ale wszelkiego rodzaju sosów i dressingów.

 

Siła tradycji

Marka Vegeta jest dostępna na polskim rynku od ponad 60 lat i w tym czasie zyskała status kultowej. Produkty Vegeta to przede wszystkim synonim gwarancji sukcesu kulinarnego, za którym stoi smak i wysoka jakość. To dlatego marka cieszy się niezmiennie dużą popularnością oraz zaufaniem ze strony konsumentów, co gwarantuje jej pozycję lidera oraz rozpoznawalność na pięciu kontynentach.

Rekomendowana cena Vegety Natur w płynie bez dodatku glutaminianu sodu to: xxx za 204g.

Więcej produktów Vegeta Natur oraz inspirujących przepisów znaleźć można  na stronie: www.vegeta.pl.