Pasty warzywne Podravka Konsumenckim Liderem Jakości 2018

Decyzją polskich konsumentów pasty warzywne Ajvar, Pindżur i Relish Podravka zostały nagrodzone najwyższym odznaczeniem plebiscytu Konsumencki Lider Jakości – złotym godłem, w kategorii pasty warzywne. Głosujący swoje opinie uzasadniali wysoką jakością składników i doskonałym smakiem produktów marki Podravka.  W tegorocznej edycji badania wzięło udział ponad 12.000 ankietowanych.

 

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski promocyjny program konsumencki, prowadzony

przez Redakcję Strefy Gospodarki, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz
z Dziennikiem Gazetą Prawną. Celem programu jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Nagrodzona linia past warzywnych – Ajvar łagodny i ostry, Relish oraz Pindżur Podravka to doskonałe smakowo kompozycje przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych warzyw i przypraw, które nawet najbardziej klasycznej potrawie nadadzą wyjątkowego,  śródziemnomorskiego charakteru. Doskonale podkreślą smak m.in. dań z grilla, pieczonych mięs i wędlin. Świetnie pasują do kanapek, tostów pizzy, czy zapiekanek. Pasty warzywne Podravka to również odpowiedź na aktualne trendy żywieniowe. Stanowią idealną propozycję dla wegetarian. W tym kontekście sprawdzą się jako dodatek do wegetariańskich dań z makaronem, sałatek oraz warzywnych zapiekanek i leczo. Pasty warzywne Podravka to propozycja dla wszystkich tych, którzy dbają o zdrowe odżywianie – produkty nie zawierają konserwantów, barwników ani sztucznych aromatów.

Zobacz poniżej nasze wybrane inspiracje kulinarne:

Spaghetti z owocami morza w sosie pomidorowo – ajvarowym

https://www.facebook.com/NoizzFood/videos/315738459178434/

Mięsne trójkąty z jogurtowym sosem ajvarowym

https://www.facebook.com/NoizzFood/videos/264887707472078/

Bruschetty z Ajvarem

https://www.youtube.com/watch?v=_WSO5FizGBY&t=0s&list=PLLtAVfkScoZkHKNMp-DNN2no_6cL2rkiW&index=27

Warzywne frytki z sosem ajvarowym

https://www.youtube.com/watch?v=m6JWFh2WIxc&index=27&list=PLLtAVfkScoZkHKNMp-DNN2no_6cL2rkiW

Więcej na kanale YT Podravka Polska.