NOWOŚĆ – szybkie i smaczne danie Talianetta Podravka!

Szybki i łatwy posiłek na ciepło - Talianetta Podravka to NOWOŚĆ w ofercie marki, która dostępna jest w aż trzech różnych smakach. To idealna propozycja zarówno dla wielbicieli makaronów, jak i wszystkich, którym zależy na nietuzinkowym smaku potraw oraz ich łatwym i szybkim przygotowaniu.

Talianetta – dużo więcej niż makaron

Makaron to jeden z bardziej lubianych  i często używanych produktów w kuchni. Jest łatwy w przygotowaniu i można go łączyć np. z sosami, warzywami czy mięsem. Podravka proponuje pyszne rozwiązanie na szybki posiłek ­ – Talianettę, danie z makaronem 100% durum. Dzięki niej już w zaledwie 5-8 minut przygotujemy ciepłe danie, a dzięki odpowiednio dobranym składnikom będzie to pyszna uczta dla podniebienia. Prosty sposób przygotowania sprawia, że Talianettę przyrządzimy wszędzie, gdzie mamy dostęp do kuchenki tj. w domu czy nawet na biwaku. W ofercie dostępne są trzy warianty smakowe:

 

  • Talianetta rurki w sosie pomidorowym NAPOLI (174 g) – idealna propozycja dla wszystkich miłośników włoskiej kuchni;
  • Talianetta łazanki w sosie grzybowym (149 g) – ten wariant szczególnie posmakuje wielbicielom leśnych smaków;
  • Talianetta świderki 4 sery (155 g) – czyli propozycja, którą docenią fani serowych kompozycji.

Wszystkie powyższe propozycje zostały przygotowane z wykorzystaniem makaronu 100% durum oraz z troską o zachowanie pełni wyjątkowego, bogatego smaku. Pszenica durum to wyjątkowa odmiana pszenicy, która zawiera wysoką ilość białka, witamin oraz składników mineralnych. Dania Talianetta Podravka nie zawierają dodatku glutaminianu sodu, by móc cieszyć się w pełni ich wyjątkowym smakiem. Jedno opakowanie wystarcza na łatwe przygotowanie dwóch porcji ciepłego posiłku.