Nagroda „Złoty Paragon” po raz czwarty dla Przecieru pomidorowego Podravka!

W tegorocznym konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021”, główną nagrodę w kategorii „Pozostałe przyprawy mokre i sosy” otrzymał Przecier pomidorowy Podravka. To dla nas ogromna satysfakcja! Tym bardziej, że nasz produkt zdobył prestiżową statuetkę już po raz czwarty! Ta nagroda to najlepszy dowód uznania dla najwyższej jakości naszego produktu, który doceniają detaliści oraz konsumenci. Dziękujemy za zaufanie!

Przecier pomidorowy Podravka powstaje w 100% z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych barwników. Produkowany jest ze świeżych i aromatycznych pomidorów, które dojrzewają w śródziemnomorskim słońcu chorwackiego regionu Istria. Żyzne, bogate w składniki mineralne gleby, doskonałe warunki klimatyczne, a także odpowiednie nawadnianie pól sprawia, że pomidory są wysokiej jakości. Mają doskonały smak i kolor, a także zawierają niezbędne witaminy i składniki mineralne. Wygodne i bezpieczne opakowanie z systemem easy-open zapewnia ochronę walorów odżywczych i smakowych.

Przeciery pomidorowe Podravka idealnie sprawdzają się do przygotowania zup i makaronów. Są doskonałym dodatkiem do dań mięsnych, rybnych oraz innych dań kuchni całego świata.

W kategorii „Przypraw sypkich” wyróżnienie zdobyła także przyprawa uniwersalna Vegeta, która od dziesięcioleci gości w polskich kuchniach.

 

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to jeden z najważniejszych plebiscytów polskiej branży FMCG. Prezentowane są produkty, które w istotny sposób wpływają na kształt rynku detalicznego w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasze produkty po raz kolejny zostały docenione. Przyznane nagrody są dla nas dowodem, że nasze marki cieszą się  uznaniem oraz zaufaniem wśród detalistów i konsumentów. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszego działania i oferowania naszym konsumentom produktów o najwyższej jakości.